Weekend Pozytywnych Emocji Kielce is Ready 12-14.06  -10% na wszystkie słodycze z karmelu. Repliki zegarków

Oferta

OFERTA SPECJALNA

Przyjmujemy zamówienia specjalne na słodycze okolicznościowe, reklamowe dla firm oraz kosze prezentowe. Nasze wyrabiane ręcznie słodkości z indywidualną dedykacją na życzenie możecie Państwo wręczyć najbliższym osobom przy wielu okazjach. Będą one także niezapomnianym i budzącym słodkie wspomnienia upominkiem dla Waszych przyjaciół czy gości weselnych.

Więcej zdjęć naszych realizacji znajdziecie Państwo w galerii

Firmom oferujemy wytwarzane ręcznie cukierki i lizaki reklamowe z logo firmy w dowolnej kolorystyce i gamie smakowej które są ciekawym i oryginalnym pomysłem by pozyskać nowych klientów, zaprezentować się na targach, podziękować za dotychczasową współpracę czy wypromować nową markę. Nasze słodycze z logo firmy mogą być także atrakcyjnym upominkiem dla dzieci pracowników Waszej firmy.

Polecamy także nasze słodkości na specjalne okazje takie jak: dzień matki, imieniny, dzień kobiet, walentynki, dzień babci

i wiele innych. Kiedy chcemy wyjątkowej osobie wyrazić to, co nie zawsze da się wyrazić słowami... słodki upominek jest zawsze mile widziany – odwiedź naszą Manufakturę a wyczarujemy dla Ciebie coś wyjątkowego! Jeśli zainteresowaliście się Państwo naszą ofertą specjalną prosimy o kontakt i uzgodnienie szczegółów zamówienia z Martyną Szymańską telefon: 784 346 060 lub 537 950 750.

wróć

oferta
strona główna
kontakt
o nas
napisali o nas
galeria
menu bez glutenu
karta dużej rodziny
aktualności
znajdź nas na facebooku

Dodaj recenzje
na Tripadvisor